10 tittskåpsvyer bl.a. Versailles
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TITTSKÅPSVYER FRANKRIKE, VERSAILLES MM (10). 10 kolorerade graverade planscher (tittskåpsvy), ca 380x500 mm. Paris, chez Jean, sent 1700-tal.
Bl.a. graverade av J. Rigaud.
Fläckar och skador
364726
2016-03-01