Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TITTSKÅPSVYER PARIS (4). 4 kolorerade graverade planscher (tittskåpsvy), ca 380x500 mm. Paris, chez Jean, sent 1700-tal
Veck, fläckar, smärre skador
364727
2016-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här