Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HJÄLM, Svea Livgarde, modell 1879, utförd i plåt med detaljer i mässing, höjd ca 32, djup ca 29 cm
Mindre bucklor, bruks- och åldersrelaterat slitage
364735
2016-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här