Hjälm Svea Livgarde

Hjälm Svea Livgarde
Hjälm Svea Livgarde
Hjälm Svea Livgarde
Hjälm Svea Livgarde
Hjälm Svea Livgarde
Hjälm Svea Livgarde

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

HJÄLM, Svea Livgarde, modell 1879, utförd i plåt med detaljer i mässing, höjd ca 32, djup ca 29 cm

Mindre bucklor, bruks- och åldersrelaterat slitage

364735

2016-03-01