Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd, 1970-tal, stomme i mässing, plastunderrede, diameter 55 cm
Smärre repa och kantnagg
364765
2016-02-29