Hans Agne Jakobsson 1970-tal

Hans Agne Jakobsson 1970-tal
Hans Agne Jakobsson 1970-tal
Hans Agne Jakobsson 1970-tal
Hans Agne Jakobsson 1970-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd, 1970-tal, stomme i mässing, plastunderrede, diameter 55 cm

Smärre repa och kantnagg

364765

2016-02-29