Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, sannolikt Baltikum, mahogny, stoppad sits och karmar, sitthöjd ca 44 cm
Fotavslut med skador, dekorelement saknas
364778
2016-03-01