Karmstol 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, sannolikt Baltikum, mahogny, stoppad sits och karmar, sitthöjd ca 44 cm

Fotavslut med skador, dekorelement saknas

364778

2016-03-01