Xylografen Kalle Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Modellstudie, signerad och daterad Kalle Andersson Grislehamn....1935, olja på duk, ca 63x44 cm

Enligt uppgift är modellen Malin Engström

364798

2016-02-29