Carl Fredrik Kiörboe oljemålning
Closed
2016-02-29
364800
| Sold for | 4 800 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
CARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): tillskriven, Kviga i landskap, olja på duk, 36x43 cm
Färgbortfall, lagningar