Carl Fredrik Kiörboe oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): tillskriven, Kviga i landskap, olja på duk, 36x43 cm

Färgbortfall, lagningar

364800

2016-02-29