Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Landskap med hästar, kor och får, olja på duk, ca 48 x 60 cm, oramad
Krackeleringar, smärre ytskador
364801
2016-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här