Fiol med stråke

Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke
Fiol med stråke

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

FIOL med stråke, 1800-talets slut, etikettmärkt R Paulus, Stockholm, längd 60 cm

Fiol med skador och sprickor

364843

2016-03-01