Karl Bergman oljemålning
2016-03-01
364866
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965), kustlandskap med solbelysta tallar och segelbåt, signerad K Bergman, olja på duk, 50 x 75 cm