F Hernlund oljemålning

F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERDINAND HERNLUND (1837-1902), småländskt skogslandskap, osignerad, olja på pannå, 24 x 30 cm, atergo med utställningsetikett "Ferdinand Hedlund Minnesutställning Eksjö 1966"

364872

2016-03-01