Spelbord i Karl Johan
2016-03-01
364875
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, vardera kortsida med ljusbrickor, höjd 77, 92x44, utfällt läge, 87x92 cm
Slitage