Spelbord i Karl Johan

Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan
Spelbord i Karl Johan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, vardera kortsida med ljusbrickor, höjd 77, 92x44, utfällt läge, 87x92 cm

Slitage

364875

2016-03-01