Adam Sorin oljemålning

Adam Sorin oljemålning
Adam Sorin oljemålning
Adam Sorin oljemålning
Adam Sorin oljemålning
Adam Sorin oljemålning
Adam Sorin oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADAM SORIN (Rumänien, född 1968), vårlandskap, signerad och daterad Sorin Adam 00, olja på duk, 65 x 90 cm

364890

2016-03-01