Ivar Morsing olja
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
IVAR MORSING (1919-2009), Motiv från Spanien, signerad I Morsing -56, olja på papper, 33x40 cm
Kuntoraportti
364902
Päivämäärä:
2016-03-03