Ivar Morsing olja

Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

IVAR MORSING (1919-2009), Motiv från Spanien, signerad I Morsing -56, olja på papper, 33x40 cm

Kuntoraportti

364902

Päivämäärä:

2016-03-03