Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): "Maria i köket", signerad och daterad 1950, olja på duk, 41x34 cm, sannolikt i originalram

364905

2016-03-01