Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Landskapsvy med lätt sommarregn, signerad och daterad Gabriel 1919, ca 18x39 cm
364909
2016-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här