Leksak kusk med häst

Leksak kusk med häst
Leksak kusk med häst
Leksak kusk med häst
Leksak kusk med häst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAK, kusk med häst, Tyskland 1940/50-tal, utförd i målad metall m m, höjd ca 11, längd ca 17 cm

Tömmarna saknas, bruks- och åldersrelaterat slitage.

364911

2016-03-02