Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAK, kusk med häst, Tyskland 1940/50-tal, utförd i målad metall m m, höjd ca 11, längd ca 17 cm
Tömmarna saknas, bruks- och åldersrelaterat slitage.
364911
2016-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här