David Teniers efter, olja på plåt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID TENIERS, hans efterföljare (1800-tal), Alkemisten, olja på plåt, 19,5x25 cm

364916

2016-03-04