Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82), fartygsporträtt av "Jolani ", Stockholm, signerad G. Fredriksson, akvarell ca 28x46 cm
364934
2016-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här