Akvarell Gustaf Fredriksson

Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82), fartygsporträtt av "Thoreson", Häverösignerad G. Fredriksson, akvarell, ca 35x55 cm

364936

2016-03-02