Arne Jacobsen"Sjuan" stolar 4 st.

Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st., "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 1964 , teak, stålben, etikettmärkta FH MADE IN DENMARK BY FRITZ HANSEN samt 0264

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage, smärre skador

364940

2016-03-06