Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Ankdammen", signerad Lasse Åberg, 109/290, färglitografi, 40x56 cm

364948

2016-03-03