Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): "Ankdammen", signerad Lasse Åberg, 109/290, färglitografi, 40x56 cm
364948
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här