Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN med spelmarker, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, infällt pärlbroderi i locket, fötter av ben, höjd ca 5 21x17 cm
Lister saknas, fanérbortfall
364954
2016-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här