Skrin pennfodral

Skrin pennfodral
Skrin pennfodral
Skrin pennfodral
Skrin pennfodral
Skrin pennfodral
Skrin pennfodral
Skrin pennfodral
Skrin pennfodral

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, PENNFODRAL, 5 st, 1800-tal, fanérat med bl.a. valnöt och mahogny, ett skrin med pärlemorinläggning, höjd ca 3-9 cm

Skador

364957

2016-03-02