Skrin pennfodral
Vollendet
2016-03-02
364957
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKRIN, PENNFODRAL, 5 st, 1800-tal, fanérat med bl.a. valnöt och mahogny, ett skrin med pärlemorinläggning, höjd ca 3-9 cm
Skador