Roland Svensson färglitografi
2016-03-02
364960
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Flodmotiv, signerad Roland S, färglitografi, 102/310, ca 29x43 cm
Något gulnat blad