Johan Krouthén porträtt i olja

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), Porträtt av konstnären dotter Märta Krouthén, olja på duk, signerad och daterad 1932, 75x58 cm

364961

2016-03-02