Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

5 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad och daterad 2014, olja på duk, 60x74 cm, oramad

364965

2016-03-02