Nils Tydén oljemålning
2016-03-02
364969
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS TYDÈN (1886-1976), motiv med skärgårdsbåtar mot Saltsjö kvarn, signerad N Tydén, olja på pannå, 14 x 22 cm