Buddhafigur bronserat trä

Buddhafigur bronserat trä
Buddhafigur bronserat trä
Buddhafigur bronserat trä
Buddhafigur bronserat trä
Buddhafigur bronserat trä
Buddhafigur bronserat trä

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHAFIGUR, 1800/1900-tal, skuren i trä, i Ningyo-stil, bronserad och bemålad, höjd ca 42 cm

Slitage, sprickor, enstaka lös bit

364973

2016-03-02