Skåp dekor av "Flora"
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad dekor av "Flora", nyckelskyltar i mässing, höjd ca 121, 115x41 cm
Planscher ur Lindman, Nordens Flora
Kuntoraportti
Toppytan med slitage
364978
Päivämäärä:
2016-03-02