Skåp dekor av "Flora"

Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av
Skåp dekor av

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad dekor av "Flora", nyckelskyltar i mässing, höjd ca 121, 115x41 cm
Planscher ur Lindman, Nordens Flora

Kuntoraportti

Toppytan med slitage

364978

Päivämäärä:

2016-03-02