Carl Nesjar kystbilde

Carl Nesjar kystbilde
Carl Nesjar kystbilde
Carl Nesjar kystbilde
Carl Nesjar kystbilde
Carl Nesjar kystbilde
Carl Nesjar kystbilde

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL NESJAR (Norge, 1920-2015),"Kystbilde", 1983, litografi, signerad Nesjar 83, dedikation till Hilding, 40x58 cm

364979

2016-03-02