Bordspendyl art deco

Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

BORDSPENDYL, art deco, slagfunktion, urtavla märkt J. Tournier / Charleville, fodral i sten, urverk märkt Japy Freres, krönt av flicka med duva, höjd ca 39, 10x38 cm, uppdragsnyckel samt pendel medföljer

Fodral med smärre slitage/obetydliga nagg

365004

2016-03-02