Bordspendyl art deco
Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
BORDSPENDYL, art deco, slagfunktion, urtavla märkt J. Tournier / Charleville, fodral i sten, urverk märkt Japy Freres, krönt av flicka med duva, höjd ca 39, 10x38 cm, uppdragsnyckel samt pendel medföljer
Fodral med smärre slitage/obetydliga nagg
365004
2016-03-02