Sixten Lundbohm

Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Bokskog ", signerad Lundbohm, olja på duk, ca 113x70 cm

Krackelerad

365006

2016-03-02