Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-tal, orientalisk, träskuren delvis genombruten dekor av bl a påfåglar och blomsterslingor, 5 sektioner, höjd ca 177, bredd per sektion ca 38 cm

Smärre slitage, ben med avslag/bortfall

365026

2016-03-02