Kräftservis Rörstrand

Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand
Kräftservis Rörstrand

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRÄFTSERVIS, 4 dlr, Rörstrand, bestående av: 3 assietter, skål, diameter 20,5 cm

Krackelyr, en assiett med fotnagg

365033

2016-03-04