Heikki Orvola glasskål

Heikki Orvola glasskål
Heikki Orvola glasskål
Heikki Orvola glasskål
Heikki Orvola glasskål
Heikki Orvola glasskål
Heikki Orvola glasskål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HEIKKI ORVOLA, skål, Nuutajärvi Notsjö, signerad Heikki Orvola Nuutajärvi Notsjö, glas, höjd 8, diameter 18,5 cm

Botten med smärre nagg

365035

2016-03-03