Pierre Bonnard

Pierre Bonnard
Pierre Bonnard
Pierre Bonnard
Pierre Bonnard

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERRE BONNARD (1867-1947): "Le Parc Monceau", signerad i plåten P Bonnard, etsning, 1937, ca 33,3 x 25,9 cm
LITTERATUR: Bouvet 114

Gulnad, fläckar

365043

2016-03-02