Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAUL DUFY (Frankrike 1877-1953): Baigneuse, Papillons et Bateaux, signerad i plåten Raoul Dufy, färgetsning, ca 22x31 cm
365059
2016-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här