Raoul Dufy

Raoul Dufy
Raoul Dufy
Raoul Dufy
Raoul Dufy

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAUL DUFY (Frankrike 1877-1953): Baigneuse, Papillons et Bateaux, signerad i plåten Raoul Dufy, färgetsning, ca 22x31 cm

365059

2016-03-02