Agda Holst
2016-03-02
365065
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AGDA HOLST (1886-1976), Stilleben med rosor, signerad och daterad Agda Holst 1945, olja på pannå, ca 42x32 cm