Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Dansande par, signerad L. Jirlow 4/225, färglitografi, ca 53x37 cm, oramad

365096

2016-03-07