Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Flaggspel, signerad L Jirlow, 127/310, färglitografi, tryck på japanpapper-Mourlot, 38x45 cm
365099
2016-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här