Paul Buhre bordsur

Paul Buhre bordsur
Paul Buhre bordsur
Paul Buhre bordsur
Paul Buhre bordsur
Paul Buhre bordsur
Paul Buhre bordsur

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PAUL BUHRE, bordsur i svart kalksten/marmor, urtavlan märkt med namn och orten St Petersbourg, höjd ca 27, största bredd ca 19 cm

Luckan till urtavlan behöver justeras, nagg på stenen, bruks- och åldersrelaterat slitage

365100

2016-03-03