Paul Buhre bordsur
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PAUL BUHRE, bordsur i svart kalksten/marmor, urtavlan märkt med namn och orten St Petersbourg, höjd ca 27, största bredd ca 19 cm
Luckan till urtavlan behöver justeras, nagg på stenen, bruks- och åldersrelaterat slitage
365100
2016-03-03