Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BROR AXEL OLSSON (1919-2001): "Ståfelan", signerad AO, mörkpatinerad brons, numrerad 1/10, höjd 48 cm
ROVENIENS: Börje Lantz samling
365105
2016-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här