Bror Axel Olsson skulptur i brons

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BROR AXEL OLSSON (1919-2001): "Ståfelan", signerad AO, mörkpatinerad brons, numrerad 1/10, höjd 48 cm
ROVENIENS: Börje Lantz samling

365105

2016-03-02