Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets slut, 6-armad, förgylld stomme, behängd med fasettslipade prismor, diameter ca 42, höjd ca 74 cm
365113
2016-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här