Axel Törneman akvarell

Axel Törneman akvarell
Axel Törneman akvarell
Axel Törneman akvarell
Axel Törneman akvarell

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925), ´Apoteos över Stockholm som sjöstad´, blandteknik på papper, osignerad, påskrift a tergo, 29x40 cm

Mindre veck, något gulnad

365115

2016-03-09